Hotel Hanabi - Vacation Stay 67149V

  • Wi-Fi
  • Номери для некурців
  • Кондиціонер
  • Розміщення з домашніми тваринами заборонено

Розташування комфортабельного Hotel Hanabi - Vacation Stay 67149V Tokyo дозволяє швидко дістатися до туристичних місць Токіо, наприклад в межах 25-хвилинної прогулянки від його знаходиться національний парк Сіндзюку-Гьоен. Комфортабельний готель також включає парковку.

Номери цього помешкання оснащені системою клімат-контролю, а також мультимедійними засобами, такими як високошвидкісний Інтернет і багатоканальне телебачення. У номерах також є письмовий стіл і телевізор.

Hanabi - Vacation Stay 67149V Токіо, знаходиться поблизу найближчих закладів харчування, зокрема ресторану Gyoza no Osho Shin Okubo.

Готель Токіо розташований у районі Shinjuku, за кілька хвилин ходьби від залізничної станції Шін-Окубо. Одна з найближчих пам'яток — Японський меморіальний художній музей Сейдзі Того — знаходиться всього за 1.1 км від цього помешкання. До того ж в межах 15 хвилин їзди машиною від Hanabi - Vacation Stay 67149V розташована Токійська вежа. Готель Токіо може похвалитися доступом до станції метро Хіґаші-Шінджюку, що знаходиться лише за 0.9 км.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Hotel Hanabi - Vacation Stay 67149V Токіо
Hotel Hanabi - Vacation Stay 89107V
Ціна лише для моб. пристроїв

Hotel Hanabi - Vacation Stay 89107V

8.5
Відмінно 2 відгуки
0 м від помешкання
USD 94 USD 85
за ніч
Hotel Hanabi - Vacation Stay 89124V
Ціна лише для моб. пристроїв

Hotel Hanabi - Vacation Stay 89124V

4.5
Непогано 2 відгуки
0 м від помешкання
USD 123 USD 111
за ніч
Hotel Hanabi - Vacation Stay 89136V
Ціна лише для моб. пристроїв

Hotel Hanabi - Vacation Stay 89136V

6.0
Дуже добре 1 відгук
0 м від помешкання
USD 132 USD 119
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Токіо
    25 км

    Залізничні вокзали

    Shin Okubo Station
    200 м

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення

    У ванній кімнаті

    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Основні зручності

    • Номери для некурців
    • Ліфт
    • Торгові автомати

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:00
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Часті питання
    • 🌇
      Яка відстань від Hotel Hanabi - Vacation Stay 67149V до центру міста?
      До центру Токіо можна дістатися за 20 хвилин ходьби від Hotel Hanabi - Vacation Stay 67149V.
    • 🔤
      Якими мовами розмовляє персонал у Hotel Hanabi - Vacation Stay 67149V?
      Персонал Hotel Hanabi - Vacation Stay 67149V може допомогти вам мовами, такими як- Корейська і Японська.
    • Чи є у номерах Hotel Hanabi - Vacation Stay 67149V робоче місце?
      У деяких номерах Hotel Hanabi - Vacation Stay 67149V є робочий простір.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Токіо
    25 км

    Залізничні вокзали

    Shin Okubo Station
    200 м

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Hotel Hanabi - Vacation Stay 67149V Токіо

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити